Yhteystiedot

Kuinka voimme auttaa?

Asiantuntijamme vastaavat mielellään kaikkiin kysymyksiin. Soita, laita viestiä tai tule käymään. Yhteydenottolomakkeen löydät yhteyshenkilöiden alta. Siirry lomakkeelle tästä

Oy Lautex Ab
Ojakkalantie 13 (PL 58)
03101 Nummela

Katso reitti


Myynti

Lautex-henkilöstö-13
Kari Välimaa
Myyntijohtaja
kari.valimaa@lautex.com
+358 (0) 50 369 8946
Lautex-henkilöstö-8
Pia Heinonen
Myyntiassistentti
Hankinta
pia.heinonen@lautex.com
+358 (0) 44 704 6413
Lautex-henkilöstö-15
Miika Leinonen
Myyntipäällikkö
miika.leinonen@lautex.com
+358 (0) 44 704 6412
Lautex-henkilöstö-14
Antti Holappa
Myyntipäällikkö
antti.holappa@lautex.com
+358 (0) 50 386 1213
Lautex-Henkilosto-21
Jukka-Pekka Tuominen
Myyntipäällikkö
jukka-pekka.tuominen@lautex.com
+358 (0) 44 704 6353

Hallinto, suunnittelu ja osto

Lautex-henkilöstö-1
Jukka Vappula
Toimitusjohtaja
jukka.vappula@lautex.com
+358 (0) 50 436 9808
Lautex-henkilöstö-2
Patrik Bäckström
Talous- ja hallintopäällikkö
patrik.backstrom@lautex.com
+358 (0) 400 448 299
Lautex-henkilöstö-4
Ari Ågren
Tuotantojohtaja
ari.agren@lautex.com
+358 (0) 50 369 8941
Lautex-henkilöstö-12
Antti Niemelä
Suunnittelu- ja ostopäällikkö
antti.niemela@lautex.com
+358 (0) 40 744 2223
Lautex-henkilöstö-6
Hannu Piispa
ERP/ICT-vastaava
hannu.piispa@lautex.com
+358 (0) 44 7046405

Lautex-henkilöstö-9
Vesa Vainio
Työnjohtaja
vesa.vainio@lautex.com
Lautex-henkilöstö-10
Jari Haapala
Osastopäällikkö
jari.haapala@lautex.com
Lautex-henkilöstö-5
Teemu Elomaa
Tuotannonsuunnittelija
Alihankintaostaja
teemu.elomaa@lautex.com
+358 (0) 44 7046411
Lautex-henkilöstö-11
Leszek Matwij
Tuotepäällikkö, MED-vastaava
leszek.matwij@lautex.com
Lautex-henkilöstö-17
Tuula Riihimaa
Suunnittelija
tuula.riihimaa@lautex.com
Lautex-henkilöstö-20
Tanja Wallin
Suunnittelija
tanja.wallin@lautex.com
Lautex-henkilöstö-18
Eero Syrjälä
Suunnittelija
eero.syrjala@lautex.com
Lautex-Henkilosto-22
Oleg Kovalev
Suunnittelija
oleg.kovalev@lautex.com
Lautex-henkilöstö-19
Tommi Hyyryläinen
Suunnittelija
tommi.hyyrylainen@lautex.com
Lautex-henkilöstö-16
Erja Immonen
Suunnittelija
erja.immonen@lautex.com
Lautex-henkilöstö-6
Hannu Piispa
Suunnittelija
hannu.piispa@lautex.com

Ota yhteyttä

Jätä kysymys tai yhteydenottopyyntö lomakkeella. Vastaamme viestiisi mahdollisimman pian.

    Nimi
    Yritys
    Email
    Puhelin

    Lisätietoja

    Lautex-ryhmakuva